Ulica Solar to wiodący producent modułów słonecznych

 

Założona w sierpniu 2005 r. przez Shanshan Group – jedno z 500 największych przedsiębiorstw w Chinach. To globalna marka wpisana na listę Tier 1, zgodnie z ogłoszeniem Bloomberg New Energy Finance z I kwartału 2020 r.

Jest producentem szerokiej gamy zarówno monokrystalicznych, jak i polikrystalicznych paneli fotowoltaicznych. Obecnie roczna zdolność produkcyjna wynosi 800 MW dla ogniw i 800 MW dla modułów.

Dzięki silnemu zespołowi badawczo-rozwojowemu złożonemu z ponad 100 uzyskanych patentów, Ulica Solar poświęciła się ciągłemu ulepszaniu wysokiej wydajności ogniw i wyjątkowej wydajności paneli.

ULICA SOLAR to wiodący producent ogniw fotowoltaicznych, modułów słonecznych i dostawca usług integracji systemów solarnych. Firma została wyróżniona przyznaniem Tier 1 przez Bloomberg NEF w pierwszym kwartale 2020 roku, z roczną mocą 800MW i własnymi projektami inwestycyjnymi 300MW.

Produkcja obejmuje szeroką gamę zarówno monokrystalicznych, jak i polikrystalicznych paneli. Obecnie roczna zdolność produkcyjna wynosi 800 MW dla ogniw i 800 MW dla modułów.

Dzięki silnemu zespołowi badawczo-rozwojowemu złożonemu z ponad 100 uzyskanych patentów, Ulica Solar poświęciła się ciągłemu ulepszaniu wysokiej wydajności ogniw i wyjątkowej wydajności paneli.

Zdobywca wielu ważnych światowych certyfikatów. Takich jak CE, UL, IEC 61215 i IEC 61730 / TÜV, JET, KS, Inmetro, MCS, CEC, CQC (Top Runner), ISO9001, OHSAS 14001, OHSAS 18001, i test PID, test amoniaku, test pyłu i piasku, test obciążenia mechanicznego 8000 Pa itp.

Dlatego produkty marki Ulica Solar cieszą się uznaniem między innymi w Japonii, Australii, Europie, krajach Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej oraz Ameryki Południowej.

Jedlanka 105
26-660 Jedlińsk
woj. Mazowieckie

Dystrybucja paneli w Polsce

Zapraszamy do zakupu paneli fotowoltaicznych w ilościach hurtowych oraz detalicznych

Zapraszamy do współpracy w ramach inwestycji w farmy fotowoltaiczne oraz instalacji

Email

biuro@ulicasolar.pl

Copyright © 2024 Unique IT